Stefan Arczyński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2022
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2022
Gazeta Wrocławska
Z żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
ś+p
Stefana Arczyńskiego
Nestora polskiej fotografii
Kronikarza powojennego Wrocławia
Honorowego obywatela naszego miasta
Rodzinie i Bliskim
składam
głębokie wyrazy współczucia.
Wojewoda Dolnośląski
Jarosław Obremski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Stefana
Arczyńskiego
jednego z najwybitniejszych wrocławskich fotografików.
Swoją twórczością wspaniale utrwalił
historię Dolnego Śląska.
Mieliśmy zaszczyt z Nim współpracować.
Będziemy o Nim pamiętać
dyrekcja i pracownicy
Centrum Historii Zajezdnia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia