Sylwię Sarnę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2022
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2022
Dziennik Polski
Z wielkim żalem żegnamy
Sylwię Sarnę
pracownika Urzędu MiG Świątniki Górne,
którą zawsze będziemy wspominać
jako pogodną i uśmiechniętą Koleżankę.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Małgorzata Duży
Burmistrz MiG Świątniki Górne
oraz pracownicy Urzędu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia