Mama Pani mgr Wiesławy Barcickiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.09.2020
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.09.2020
Echo Dnia
„Nie umiera ten,
kto trwa w sercach i pamięci naszej”
Pani mgr Wiesławie Barcickiej
wyrazy szczerego współczucia i słowa otuchy
z powodu śmierci
Mamy
składają
Rektor oraz Koleżanki i Koledzy
z Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia