Elżbieta Kosicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2020
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14.07.2020 roku
odeszła nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia
ś+p Elżbieta Kosicka
Msza św. odprawiona zostanie 18.07.2020 roku o godzinie 8.30
w kościele MB Częstochowskiej, ul. Naramowicka.
Pogrzeb o godzinie 9.30 na cmentarzu Jasna Rola, Naramowice.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia