Michała Kąkola
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.04.2022
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.04.2022
Dziennik Bałtycki
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr n.med.
Michała Kąkola
Jest to wielka strata, która jeszcze długo
napełniać będzie smutkiem nasze serca.
Pamiętamy Go jako osobę obdarzoną niezwykłym
ciepłem i życzliwością, będącą silnym wsparciem
i autorytetem dla całego otoczenia.
Był wspaniałym lekarzem i dobrym Kolegą,
odszedł od nas zbyt wcześnie.
Będzie nam Go brakować. Na zawsze pozostanie
w naszej pamięci i wspomnieniach.
Łączymy się z wszystkimi, którzy przeżywają
czas próby i rozłąki.
Wyrazy głębokiego żalu
i współczucia z powodu wielkiej straty
całej Rodzinie
składają
koleżanki i koledzy
Lekarze, Pielęgniarki i Pracownicy
Wojewódzkiego Centrum Onkologii
w Gdańsku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia