Zygmunt Linke

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.09.2021
Głos Koszaliński

„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko- pozostaje się w czyimś sercu i pamięci” Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 18 września 2021 roku odszedł mój Kochany Mąż i nasz Wujek Śp. Zygmunt Linke Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się Mszą Świętą Żałobną odprawioną 22 września 2021 roku o godzinie 10.00 w Kościele pw. św. Józefa (przy Katedrze). Po Mszy Świętej odprowadzimy Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Żona i Rodzina Prosimy o nieskładanie kondolencji

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Filatelistyka, esperanto i matematyka, z tym mi się zawsze będzie kojarzył Śp.Pan Zygmunt. Spoczywaj w pokoju.

Urszula


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś moim pierwszym nauczycielem, sąsiadem z parteru, który "zaraził" mnie pasją filatelistyczną, mile wspominam nasze ostatnie spotkanie w Kujankach i nasze kontakty mailowe. Panie Zygmuncie spoczywaj w pokoju, zachowam Ciebie w mojej pamięci na zawsze

Joachim Zdrenka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna …” Jan Twardowski „Zaduszki”

Teresa i Marek Cuckarew


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wujku! Odpoczywaj w Pokoju Wiecznym. Amen

Piotr Filipkowski


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ni renkontiĝis danke al Esperanto antaŭ longa tempo. Tio estis bona tempo! Mia plej profunda kompato! Ripozu en paco kara Amiko!

Regina


4 l

Znajomość z Tobą czyniła mi zaszczyt. Zabierasz z sobą dobroć, łagodność, szlachetne poczucie humoru. Spoczywaj w pokoju!

JW


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wujku. Wieczny odpoczynek racz Ci dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj Ci świeci. Odpoczywaj w Pokoju Wiecznym. Amen. Dziękujemy za wszelkie dobro.

piotr filipkowski


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Drogi seniorze koszalińskich filatelistów odszedłeś do krainy swojego patrona św. Gabriela. Spoczywaj w spokoju.

Ryszard Munzer


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia