Maria Giza-Podgórska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2021
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.12.2021
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
w dniu 22 grudnia 2021 r.
ś+p
Pani
Marii
Gizy-Podgórskiej
wyjątkowego Darczyńcy i Przyjaciela
Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu,
niezłomnej Osoby walczącej o wolną
i niepodległą Polskę,
szlachetnej Sądeczanki, która na zawsze
pozostanie w naszych sercach i pamięci.
Rodzinie i Najbliższym
przekazujemy
wyrazy głębokiego żalu i współczucia.
Dyrekcja i pracownicy Muzeum Okręgowego
w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia