Eugeniusz Cofta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2010
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi
ś + p
Redaktora Eugeniusza Cofty
dziennikarza związanego z „Głosem Wielkopolskim” od wydania pierwszego
numeru w lutym 1945 r. jeszcze w czasie trwania walk o wyzwolenie Poznania.
Przedmiotem Jego szczególnych zainteresowań były sprawy związane z
warunkami życia mieszkańców miasta w trudnych latach po oswobodzeniu.
Działał też aktywnie w stowarzyszeniach dziennikarskich – ostatnio
w Dziennikarskim Klubie Seniora.
Pozostanie w naszej pamięci
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy współczucia
Koleżanki i Koledzy z DKS
przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy RP
Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że dnia 20 listopada 2010 r.
zmarł nasz ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
ś + p
Eugeniusz Cofta
lat 87
Msza św. zostanie odprawiona w poniedziałek, 29 listopada br., godz. 12.00
w kościele parafialnym przy ul. Nowina.
Po mszy nastąpi wyprowadzenie urny z prochami z kaplicy cmentarnej
przy ul. Nowina.
W smutku pogrążona
Żona z Rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji, zamiast kwiatów, o datki na hospicjum.
Zmarł znakomity człowiek, wybitny dziennikarz
ś + p
Eugeniusz Cofta
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie
składa
Wielkopolski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy
Rzeczypospolitej Polskiej
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 19 listopada 2010 roku w wieku 87 lat zmarł
ś + p
Eugeniusz Cofta
nestor dziennikarzy poznańskich
absolwent Liceum św. Marii Magdaleny w Poznaniu
(matura 1946 r.)
zasłużony i aktywny członek Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół naszej szkoły.
Eugeniusz Cofta był redaktorem periodyku ,,Kronika Stowarzyszenia Marynkarzy", a ponadto współautorem monografii Marynki pt. ,,Szkoła św. Marii Magdaleny w Poznaniu 1302-2002"
W Zmarłym straciliśmy serdecznego kolegę, aktywnego i pełnego pasji absolwenta, do ostatnich dni szczerze oddanego naszej szkole.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy i młodzież Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny w Poznaniu oraz Stowarzyszenie Wychowanków i Przyjaciół Gimnazjum i Liceum św. Marii Magdaleny.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ryszard Dezor
15 l
Łukasz Klapczyński
15 l
Mirosław Szulczyński
15 l