Eugeniusz Cofta

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2010
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi
ś + p
Redaktora Eugeniusza Cofty
dziennikarza związanego z „Głosem Wielkopolskim” od wydania pierwszego
numeru w lutym 1945 r. jeszcze w czasie trwania walk o wyzwolenie Poznania.
Przedmiotem Jego szczególnych zainteresowań były sprawy związane z
warunkami życia mieszkańców miasta w trudnych latach po oswobodzeniu.
Działał też aktywnie w stowarzyszeniach dziennikarskich – ostatnio
w Dziennikarskim Klubie Seniora.
Pozostanie w naszej pamięci
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy współczucia
Koleżanki i Koledzy z DKS
przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy RP

Plaża

Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że dnia 20 listopada 2010 r.
zmarł nasz ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
ś + p
Eugeniusz Cofta
lat 87
Msza św. zostanie odprawiona w poniedziałek, 29 listopada br., godz. 12.00
w kościele parafialnym przy ul. Nowina.
Po mszy nastąpi wyprowadzenie urny z prochami z kaplicy cmentarnej
przy ul. Nowina.
W smutku pogrążona
Żona z Rodziną
Prosimy o nieskładanie kondolencji, zamiast kwiatów, o datki na hospicjum.

Zmarł znakomity człowiek, wybitny dziennikarz
ś + p
Eugeniusz Cofta
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie
składa
Wielkopolski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy
Rzeczypospolitej Polskiej

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 19 listopada 2010 roku w wieku 87 lat zmarł
ś + p
Eugeniusz Cofta
nestor dziennikarzy poznańskich
absolwent Liceum św. Marii Magdaleny w Poznaniu
(matura 1946 r.)
zasłużony i aktywny członek Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół naszej szkoły.
Eugeniusz Cofta był redaktorem periodyku ,,Kronika Stowarzyszenia Marynkarzy", a ponadto współautorem monografii Marynki pt. ,,Szkoła św. Marii Magdaleny w Poznaniu 1302-2002"
W Zmarłym straciliśmy serdecznego kolegę, aktywnego i pełnego pasji absolwenta, do ostatnich dni szczerze oddanego naszej szkole.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy i młodzież Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny w Poznaniu oraz Stowarzyszenie Wychowanków i Przyjaciół Gimnazjum i Liceum św. Marii Magdaleny.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ryszard Dezor


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Łukasz Klapczyński


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mirosław Szulczyński


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia