ANDRZEJ POLEWKA

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.07.2021
Dziennik Polski

Z prawdziwym smutkiem powiadamiam,
że dnia 7 lipca 2021 r.
zmarł mój brat
Andrzej Polewka

lekarz psychiatra

Uroczystość pożegnania nastąpi
w czwartek 15 lipca o godzinie 13
na cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

Jan Polewka

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję..

Iwona


5 mies.

Dziękuje Panu za wszystko… dzięki Panu moje życie znowu stało się kolorowe…

Pacjentka


2 l

Pan doktor Andrzej Polewska uratował mi życie w 2011 roku. Tylko dzięki jego rozpoznaniu depresji i wdrożeniu leczenia jestem na tym świecie. Wielka szkoda

Pacjentka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspominam serdecznie Pana dr Dobry i serdeczny człowiek

Karolina


3 l

...Za wszystko ogromnie dziękuję.Do zobaczenia..

Kinga


3 l

Uratował mi Pan życie po rozstaniu z dziewczyną. Dziękuje za pomoc doktorze. Wieczne odpoczywanie.

Kamil


4 l

Specjalista nie do przecenienia, nieodżałowana strata. Raz jeszcze dziękuję Doktorze.

Grzegorz


4 l

Wspaniały lekarz i człowiek.Dziękuję Panie Doktorze.

Jarosław Krzyżyk


4 l

Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o śmierci mojego psychiatry i Przyjaciela. Wizyty u Niego i dyskusje o historii Polski będę pamiętał na zawsze. Spoczywaj a pokoju.

Józef Obora


4 l

cudowny psychiatra, współczujący, ludzki. wstrząsnęła mną ta informacja. wyciągnął mnie z depresji.

Sylwia


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest mi bardzo przykro, bardzo lubiłam Doktora Polewkę, zawsze będzie w mojej wdzięcznej pamięci.

Roma Kubiak


4 l

To jeden z najważniejszych i najukochańszych ludzi w moim życiu. Dziękuję za ogromne serce, Panie Doktorze i nigdy nie zapomnę...

Elżbieta Pokładnik


4 l

Wciąż nie mogę uwierzyć

Magdalena Warchał długoletnia pacjentka


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia