Wiesława Wilka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.07.2021
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.07.2021
Dziennik Bałtycki
Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami...
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci w dniu 21 lipca 2021 r.
kmdr. rez.
Wiesława Wilka
wieloletniego Prezesa Bractwa Okrętów Podwodnych,
członka załóg okrętów podwodnych
oraz niszczyciela ORP „Warszawa”,
wspaniałego Człowieka.
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy współczucia składają
Zarząd i Członkowie Bractwa Okrętów Podwodnych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jerzy -kolega
4 l