Stanisława Bladowskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2021
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.05.2021
Dziennik Bałtycki
Rodzina
Stanisława Bladowskiego
serdecznie dziękuje:
dr Remigiuszowi Kostrzewskiemu i personelowi
Ośrodka Zdrowia w Sulęczynie, dr Danucie Choszcz i pielęgniarce Lucynie Jelińskiej z Hospicjum
domowego w Kartuzach za opiekę medyczną.
Proboszczowi parafii Sulęczyno,
księdzu kanonikowi Andrzejowi Karlińskiemu,
proboszczowi Januszowi Gojke za posługę duchową.
Wójtowi Gminy Sulęczyno, Bernardowi Gruczy
i członkom Zrzeszenia Kaszubskiego w Sulęczynie
za godne pożegnanie członka wspólnoty.
Rodzinie, przyjaciołom i wszystkim,
którzy nadesłali kondolencje, złożyli kwiaty
i datki na Hospicjum, a także uczestniczyli
w odprowadzeniu na miejsce ostatecznego spoczynku,
za okazane serce i życzliwość.
Wyrażamy wdzięczność i szacunek
Żona Urszula, córka Alina i syn Adam z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia