Eufemia Kempa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2021
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2021
Głos Wielkopolski
Z bólem zawiadamiam,
że dnia 14 listopada 2021 roku
odeszła nasza ukochana Siostra
ś+p
mgr Eufemia Kempa
W ubiegłym wieku przez 16 lat dyrektor
Liceum Medycznego Pielęgniarstwa w Brzegu.
Siostra Fema została złożona w grobie z Rodzicami
na cmentarzu w Chodzieży.
Ach jak żal
Elżbieta
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Adriana
4 l
Adriana
4 l
Urszula
4 l