Władysław Madaj
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2021
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2021
Gazeta Wrocławska
Zawiadamia się z głębokim żalem, że w dniu 8 stycznia 2021 r.
po 4-miesięcznej walce z wirusem zmarł
ś+p
mgr inż. Władysław Madaj
Urodzony w 1949 r. w Międzygórzu.
Wybitny energetyk, wieloletni kierujący rozruchami poinwestycyjnymi polskich i zagranicznych bloków energetycznych w elektrowniach, elektrociepłowniach
i innych podmiotach energetyki. W ciągu prawie 25 lat
takiej pracy jako kierujący spółką REMAK Rozruch
dokonał przeważnie osobiście pierwszych uruchomień ponad 50 obiektów. Do końca życia współpracował w tym zakresie
z SBB Energy, kontynuatorką dzieła REMAK Rozruch.
Wszyscy Go pamiętają jako wybitnego inżyniera,
prawego człowieka, kolegę i przyjaciela. Kochającego męża,
ojca i dziadka. Takich energetyków już jest coraz mniej.
Serdeczne wyrazy żalu i otuchy
Żonie, Córkom, Wnukom, Zięciom i Rodzeństwu
składają
koleżanki i koledzy z rocznika 1974, absolwenci wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej.
Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 16.01.2021 r. o godzinie 11.00
na cmentarzu przy ulicy Bardzkiej we Wrocławiu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Joanna F
5 l
Zofia M
5 l