Jerzy Walas

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2021
Dziennik Zachodni

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p

Jerzego Walasa

wieloletniego dyrektora Gimnazjum nr 11 im. A. Mickiewicza w Katowicach,
nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie,
wizytatora Kuratorium Oświaty w Katowicach,
dyrektora Delegatury w Bytomiu Kuratorium Oświaty w Katowicach,
wychowawcy w placówce opiekuńczo-wychowawczej Dom „Szczęście” w Katowicach

ś+p

Małgorzaty Wolniewicz-Walas

nauczycielki matematyki w Gimnazjum nr 11 im. A. Mickiewicza w Katowicach
oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 13

ludzi o wielkim sercu, mistrzów dla wielu pokoleń najmłodszych mieszkańców Miasta,
oddanym uczniom, wychowankom i współpracownikom, zawsze gotowym służyć innym.
Dzielili się sobą zawsze, kiedy wymagała tego potrzeba chwili.
Dla wielu Ich odejście jest niepowetowaną stratą.

Synowi Michałowi z Rodziną, Najbliższym
oraz Przyjaciołom Zmarłych
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.

Maciej Biskupski
Przewodniczący Rady Miasta Katowice
Marcin Krupa
Prezydent Miasta Katowice

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Moje kondolencje

Mariusz Dudek


4 l

Wspaniały człowiek, autorytet, to wielkie szczęście i zaszczyt, że mogłem Go poznać i pracować pod jego okiem, nigdy o Nim nie zapomnę. Tak jak nigdy nie zapomnę Jego wspaniałej, żony Małgorzaty

Mateusz Smuda


4 l

Miałam przyjemność przez wiele lat pracować z p. Walasem i p. Małgorzatą Wolniewicz-Walas wspaniałymi ludźmi , nauczycielami z wielkim powołaniem. Wielka strata, smutek. Odeszli szybko i nagle. Na zawsze pozostaną w moim sercu .

Urszula Szczecina


4 l

Wyjatkowi, wspaniali Ludzie, ktorzy na zawsze pozostana w naszych sercach.

M


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia