zmarłego Pana Adama Sebzdy Rodzinie i Najbliższym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2020
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2020
Nowa Trybuna Opolska
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
wieloletniego pracownika Südzucker Polska S.A.
ś+p
Pana
Adama Sebzdy
Prezesa Śląskiej Spółki Cukrowej S.A.
w latach 1998-2005,
Członka Zarządu Südzucker Polska Sp. z o.o.
w latach 2005-2008,
Członka Zarządu Südzucker Polska S.A.
w latach 2008-2011,
wybitnego fachowca i menedżera.
Był dla nas wzorem niezwykłego zaangażowania
w sprawy zawodowe.
W tym trudnym momencie
Rodzinie i Najbliższym
przekazujemy
wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchy.
Zarząd i Pracownicy Südzucker Polska S.A.
„Najpiękniejsza jest pamięć, która w sercu zostanie”
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
wieloletniego pracownika Südzucker Polska S.A.
Pana
ś+p
Adama Sebzdy
niezwykłej Osoby, która przez wiele lat
była z pasją zaangażowana w działalność Spółki
i miała ogromny wkład w rozwój Firmy
oraz jej teraźniejszy wizerunek.
Odszedł wspaniały Człowiek i bardzo zasłużony
dla Koncernu Südzucker A.G. menedżer.
W najlepszej pamięci zachowamy
nasze długoletnie relacje.
Serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie i wszystkim Bliskim
składa
Zarząd Südzucker A.G.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia