Włodzimierz Ś.P Malec
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.04.2022
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.04.2022
Echo Dnia
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Włodzimierza Malca
długoletniego pracownika Urzędu Miejskiego w Kozienicach.
Łącząc się w bólu i żałobie, pragniemy przekazać
wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia
koleżance Lucynie Malec
oraz Rodzinie Zmarłego.
Burmistrz Gminy Kozienice Piotr Kozłowski
wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego
i jednostek organizacyjnych Gminy.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia