Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2021
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2021
Głos Koszaliński
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszej koleżanki
Anny Winnickiej
Jej odejście stanowi niepowetowaną stratę
dla nas wszystkich, a szczególnie
dla Centralnego Laboratorium Badawczego GIOŚ w Szczecinie.
Będzie nam Jej bardzo brakowało,
jako pracownika i jako człowieka.
Najszczersze wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Marek Chibowski,
p.o. Głównego Inspektora Ochrony Środowiska
oraz koleżanki i koledzy
z Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia