Jacek Wilkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2020
Głos Wielkopolski
Z wielki smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Jacka Wilkiewicza
wieloletniego Dyrektora
ds. Administracyjno-Eksploatacyjnych.
Przez ponad 40 lat pracy w Szpitalu
- jak nikt inny w historii - poznał każdy jego kąt.
Był sercem i płucami naszych budynków.
Przez kilka lat prowadził walkę z chorobą,
do samego końca angażując się w sprawy Szpitala.
Jacku,
Dziękujemy Ci za wszystko.
Będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie
głębokie wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM w Poznaniu
Pogrzeb odbędzie się 19 grudnia 2020 r. o godz. 11:50
na cmentarzu junikowskim.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Krzysztof Wikarski
1 r
Ewka
4 l