Małgorzata Kożuszyńska -Topór
This was published in the following publications on 28.07.2020:
Kurier Poranny
This was published in the following publications on 28.07.2020:
Kurier Poranny
ś+p
Z głębokim smutkiem i żalem informujemy,
że w dniu 26 lipca 2020 r. odeszła od nas
nasza wieloletnia Koleżanka,
Pani dr
Małgorzata Kożuszyńska-Topór
Zastępca Ordynatora Oddziału Gastroenterologii.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Dyrekcja i pracownicy
SP ZOZ Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
im. J. Śniadeckiego w Białymstoku
Samorząd Lekarski Podlasia
z wielkim żalem żegna
Doktor
Małgorzatę Kożuszyńską-Topór
która w dniu 26 lipca 2020 r.
przegrała bitwę z nagłą i niezwykle ciężką chorobą.
Była specjalistą chorób wewnętrznych,
wieloletnim pracownikiem
Oddziału Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii
w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym
im. J. Śniadeckiego w Białymstoku,
pełniąc w ostatnich latach funkcję
zastępcy ordynatora Oddziału.
Wyróżniała się wielką wiedzą, doświadczeniem
i przede wszystkim
ogromną empatią w stosunku do chorych.
Była wspaniałą Koleżanką.
Aktywnie działała w Okręgowej Izbie Lekarskiej
w Białymstoku,
będąc Delegatem na Okręgowe Zjazdy Lekarzy
oraz członkiem Okręgowego Sądu Lekarskiego
VII i VIII kadencji.
Środowisko Lekarskie poniosło wielką stratę.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Okręgowa Rada Lekarska
i pracownicy biura OIL
ś+p
ś+p
Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
dr Małgorzaty Kożuszyńskiej-Topór
Wyrazy głębokiego współczucia
Mężowi i Córce
składają
koleżanki i koledzy
z Oddziału Gastroenterologii,
Hepatologii i Chorób Wewnętrznych
SP ZOZ Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
im. J. Śniadeckiego w Białymstoku
End of content
No more pages to load
cecylia dzietczyk
5yrs