Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.08.2021
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.08.2021
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci emerytowanego pracownika
Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Koszalinie
ś+p
Wiesława Lubeckiego
Szczere wyrazy współczucia
Żonie i wszystkim Bliskim
składają Zarząd i pracownicy
Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
w Koszalinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia