Lubomiry Andrys
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.09.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.09.2020
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszej Koleżanki, wieloletniego pracownika
Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim
ś+p
Lubomiry Andrys
Pozostanie w naszej pamięci jako życzliwy człowiek,
ciesząca się szacunkiem i sympatią Koleżanka,
oddana swojej pracy i bliskim.
Starosta Grodziski
/-/ Mariusz Zgaiński
oraz Koleżanki i Koledzy
ze Starostwa Powiatowego
w Grodzisku Wielkopolskim Pogrążonym w żalu
Najbliższym,
składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia