MIKOŁAJ KOTECKI

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2020
Głos Wielkopolski

W dniu 2 października 2020 r.
odszedł na zawsze

ś+p

Mikołaj Kotecki

ukochany Mąż,
cudowny Ojciec
i wspaniały Człowiek.

Przeżył życie intensywnie, z pasją,
którą potrafił przekazywać wszystkim napotkanym.

Będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Od dzisiaj świat zmienił się na zawsze.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się
na cmentarzu Junikowo
8 października o godzinie 14.30.

Żona i córka

Plaża

W dniu 2 października 2020 r. odszedł na zawsze
Mikołaj Kotecki

nasz ukochany Wnuk i Siostrzeniec.
Spoczywaj w Pokoju, Mikołajku.

Babcia Basia i wujek Piotr

W dniu 2 października 2020 r.
odszedł na zawsze

ś+p

Mikołaj Kotecki

mój ukochany, jedyny Syn.
Wspaniały, Dobry Człowiek,
z którego jestem bardzo dumna.
Serce moje pozostanie rozdarte.
Spoczywaj w Pokoju, Synku.

MamaMsza św. w intencji Mikołaja odbędzie się w kościele
św. Wojciecha na Wzgórzu św. Wojciecha w Poznaniu
dnia 8 października 2020 r. o godzinie 12.00.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
na cmentarzu Junikowo
dnia 8 października o godzinie 14.30.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
światełko pamięci

Sabina


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
BYŁEŚ WIELKIM CZŁOWIEKIEM O WSPANIAŁYM SERCU. To był dla Nas wielki zaszczyt znać Ciebie. Dziękujemy Tobie Mikołaj za to że dzięki Tobie wszystko było i wydawało się lepsze. Nigdy Ciebie nie zapomnimy.

Magdalena i Bartosz


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
BYŁEŚ WIELKIM CZŁOWIEKIEM O WSPANIAŁYM SERCU. To był dla Nas wielki zaszczyt znać Ciebie. Dziękujemy Tobie Mikołaj za to że dzięki Tobie wszystko było i wydawało się lepsze. Nigdy Ciebie nie zapomnimy.

Magdalena i Bartosz


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś Wspaniałym Człowiekiem to był dla nas wielki zaszczyt znać Ciebie.

Magdalena i Bartosz


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia