Ireneusz Pasis
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.08.2020
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.08.2020
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że w dniu 3 sierpnia 2020 r. zmarł
Ireneusz Pasis
wieloletni pracownik
Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa,
Przewodniczący Związku Zawodowego NSZZ „Solidarność” przy PeBeKa oraz członek Rady Nadzorczej KGHM PM S.A.
Urodzony w Lubinie, całe swoje zawodowe życie
poświęcił ludziom i sprawom Zagłębia Miedziowego,
które do ostatnich dni były dla niego najważniejsze.
W naszej pamięci pozostanie jako wspaniały,
pełen życzliwości człowiek i przyjaciel.
W imieniu Zarządu oraz pracowników
PeBeKa S.A. w Lubinie składamy
Rodzinie oraz bliskim
wyrazy głębokiego współczucia.
Pogrążeni w smutku
Zarząd i pracownicy PeBeKa S.A.Pogrzeb odbędzie się 07 sierpnia 2020 r. o godz. 13.00 w Kaplicy Cmentarnej
na Cmentarzu Komunalnym w Oborze.
ś+p
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia