Marek Dzisiów
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2020
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2020
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 27 listopada 2020 r. w wieku 76 lat odszedł
dr n. med.
Marek Dzisiów
Ordynator oddziału anestezjologii i intensywnej terapii
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu
Współpracę ze szpitalem rozpoczął w 2000 roku,
kiedy to od podstaw stworzył oddział.
Był szanowany przez pracowników szpitala,
dla których stał się niekwestionowanym autorytetem.
Pracował sumiennie do ostatnich chwil,
a o każde życie walczył uparcie i konsekwentnie.
Dziękujemy Panie Doktorze
za wyjątkową współpracę,
będzie nam Pana bardzo brakowało.
Najgłębsze wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim
składa
Dyrektor Janusz Jerzak wraz z pracownikami
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
im. J. Gromkowskiego
Można odejść na zawsze, by stale być blisko
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Katarzyna DJ
5 l