Urszuli Wikowskiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2021
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2021
Nowa Trybuna Opolska
Serdecznie dziękuję
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom,
delegacjom Sądu Okręgowego w Opolu
oraz Klubu „Seniorzy z przyszłością”
za okazaną pomoc i współczucie,
za złożone wieńce i wiązanki
oraz za uczestnictwo w ostatniej drodze
na miejsce wiecznego spoczynku
naszej kochanej
Mamy, Teściowej i Babci
ś+p
ś+p
Urszuli Wikowskiej
Szczególne Bóg zapłać
składam na ręce ks. Mariana Klucznego
za opiekę duchową, obecność i ciepłe słowo.
Córka z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia