Stanisław Pasyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.08.2020
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.08.2020
Dziennik Zachodni
Ze smutkiem i żalem przyjęłam wiadomość o śmierci
ś+p
prof. Stanisława Pasyka
wybitnego kardiologa,
wieloletniego dyrektora
Wojewódzkiego Ośrodka Kardiologii w Zabrzu,
pioniera nowoczesnej kardiologii.
Rodzinie i Bliskim
składam wyrazy głębokiego współczucia
Małgorzata Mańka-Szulik
prezydent Miasta Zabrze
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że 4 sierpnia 2020 roku zmarł
prof. dr hab. med.
Stanisław Pasyk
Wybitny polski kardiolog, nauczyciel akademicki SUM,
inicjator nowoczesnego leczenia zawału serca,
dzięki któremu uratowano wielu chorych.
Twórca i wieloletni dyrektor
Wojewódzkiego Ośrodka Kardiologii w Zabrzu.
Wychowawca wielu pokoleń polskich kardiologów
i nauczycieli akademickich.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie Pana Profesora i Bliskim
składa
Marian Zembala
w imieniu Dyrekcji
zabrzańskich kardiologów i kardiochirurgów
oraz pracowników Śląskiego Centrum Chorób Serca
w Zabrzu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia