Elżbieta Batura

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.10.2021
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
w dniu 24.10.2021 roku

ś+p
Elżbiety Batura

Jej wieloletnia działalność zawodowa dała się poznać
wielu pokoleniom uczniów i wychowanków bukowskiej oświaty.
Była znanym, cenionym i szanowanym pedagogiem,
dbając szczególnie o zdrowie człowieka i ochronę przyrody.
Elżbieta była osobą niezwykle ciepłą i wrażliwą na ludzką krzywdę.
Będąc bardzo troskliwą, przelewała również swój zapał i energię
na działalność społeczną w bukowskim samorządzie.
Przez kilkanaście lat z wielkim zaangażowaniem, oddaniem i kreatywnością
przewodniczyła Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Spraw Socjalnych w Radzie Miasta i Gminy Buk.
Odeszła od nas Elżbieta, człowiek wielkiego serca, szlachetności i serdeczności.
Bardzo nam Ciebie, Elu, będzie brakowało.
Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie.

Radni Miasta i Gminy Buk

Plaża

„Jest taka chwila, o której myślimy, która na pewno nadejdzie,
ale zawsze nie w porę, zawsze za wcześnie”
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszej koleżanki
Radnej Miasta i Gminy Buk

Śp.
Elżbiety Batury

Kobiety wielkiego serca i charakteru,
pełnej optymizmu, zapału i aktywności.
O wyjątkowej osobowości, ciepłej,
życzliwej i z poczuciem humoru,
wspaniałej Koleżanki.

Rodzinie i bliskim

składamy wyrazy głębokiego współczucia

Sołtysi
Koła Gospodyń Wiejskich
oraz
Kółka Rolnicze Gminy Buk

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
ks. Jan Twardowski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci

Śp.
Elżbiety Batury

Przewodniczącej Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Spraw Socjalnych
Rady Miasta i Gminy Buk w latach 2010-2021.
Śp. Elżbieta Batura była inicjatorką wielu przedsięwzięć w zakresie ochrony środowiska,
ekologii i promowania zdrowego trybu życia.
Będąc doskonałym pedagogiem i nauczycielem biologii z pasją angażowała w te działania swoich wychowanków,
za co została doceniona przyznanym przez samorząd w 2004 r. tytułem „Dla dobra gminy Buk”.
Doświadczenia zawodowe oraz społeczne zaangażowanie łączyła z powodzeniem w sprawowaniu mandatu radnej.
Do prac Rady Miasta i Gminy wnosiła profesjonalizm, odpowiedzialność oraz pełne zaangażowanie,
którymi zasłużyła na zaufanie oraz powszechny szacunek mieszkańców.
Zawsze całym sercem była oddana sprawom gminy.
Swoją pracowitością, skromnością i optymizmem pozostaje dla nas niedoścignionym wzorem do naśladowania.
Będzie nam brakowało jej wyważonych i rzeczowych spostrzeżeń oraz wielkiej życzliwości, jaką nas obdarowywała.
Rodzinie i Bliskim Zmarłej

składamy głębokie wyrazy współczucia.

Paweł Adam
Burmistrz Miasta i Gminy Buk
wraz z pracownikami

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 24 października 2021 r. odeszła na zawsze

ś+p
Elżbieta Batura

Wieloletnia Radna Miasta i Gminy Buk
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia składają

Tomasz Stawicki
Prezes Zarządu
Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Buku
wraz z pracownikami

„Wszystko tak szybko przemija i nim się spostrzeżemy,
dobiliśmy już do kresu życia...”
Rupert Mayer
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
wieloletniej Radnej Miasta i Gminy Buk

ś+p
Elżbiety Batury

Człowieka o wielkim sercu,
zawsze zaangażowanego w sprawy społeczne.
Współtwórczyni Programów Społecznych
realizowanych na terenie Miasta i Gminy Buk.

Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego żalu i współczucia.

Agnieszka Słaby
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Buku
wraz z pracownikami

Wszystko już potem za mało
choćby się łzy wypłakało nagie niepewne
Ks. Jan Twardowski

Z wielkim smutkiem żegnamy dziś

ś+p
Elżbietę Baturę

Radną Miasta i Gminy Buk, wierną i oddaną czytelniczkę,
„siłaczkę” naszych czasów,
kochaną wychowawczynię bukowskiej młodzieży,
niestrudzoną propagatorkę ekologii i zdrowia.

Rodzinie i Przyjaciołom
składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrektor Biblioteki i Kina Miasta i Gminy Buk
wraz ze współpracownikami

„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”
Z wielkim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Śp.
Elżbiety Batury

My panią Elę zapamiętamy jako miłą
i oddaną swojej pasji nauczycielkę,
która wychowała pokolenia młodych bukowian.
Była zaangażowaną Radną Miasta i Gminy Buk
ze szczególnym umiłowaniem ochrony środowiska,
ekologii i promowania zdrowego trybu życia.

Pogrążonej w smutku
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składamy kondolencje

Jarosław Sznycer
Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Buku
wraz z pracownikami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

L.K.Buszczak Buk


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia