Edward Ożóg

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2020
Nowiny

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem”
Ewangelia wg św. Jana
Z żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość, że do Domu Ojca odszedł

ś+p
śp.

ś+p

Ks. Kanonik Edward Ożóg

przez 55 lat oddany służbie Bogu i ludziom duszpasterz,
który całą swą życiową i kapłańską drogę związał z Podkarpaciem,
swą misję przez lata pełniąc w wielu zakątkach regionu,
współtworząc religijne życie w parafiach
w Pysznicy, Ustrzykach Dolnych, Jedliczu i Jarosławiu.
Kilkadziesiąt lat swej kapłańskiej posługi poświęcił budowaniu duchowej i religijnej
wspólnoty parafii Matki Bożej Pocieszenia w Lipnicy,
gdzie zostawił po sobie wiele owoców swej służby.
Za swą posługę uhonorowany został godnością kanonika honorowego Kapituły Konkatedralnej w Stalowej Woli.
Żegnam kapłana, którego misja przez kolejne dekady pomagała ludziom
odkrywać siłę Bożej Opatrzności i Opieki,
duszpasterza, który swe życie poświęcił służbie Bogu i ludziom,
niosąc przesłanie Chrystusowego miłosierdzia.

Wyrazy głębokiego współczucia przekazuję
panu Stanisławowi Ożogowi
Senatowi RP,
panu Karolowi Ożogowi
Radnemu Województwa Podkarpackiego
oraz
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom Kapłana.
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie.
Marszałek Województwa Podkarpackiego
Władysław Ortyl
wraz z Zarządem Województwa Podkarpackiego

Plaża

„Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy.
Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”.
Wyrazy szczerego żalu i współczucia
dla Stanisława Ożoga
Senatora RP
oraz Karola Ożoga
Radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego
z powodu śmierci Brata i Wujka

ś+p ks. kan.

Edwarda Ożoga
składają Zarząd Powiatu, Przewodniczący Rady

oraz Radni Powiatu Kolbuszowskiego

Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy.
Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”.
Wyrazy szczerego żalu i współczucia dla
Stanisława Ożoga
Senatora RP
oraz Karola Ożoga
Radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego
z powodu śmierci BRATA i WUJKA

ś+p ks. kan.

Edwarda Ożoga

składa
Józef Kardyś Starosta Kolbuszowski

Z ogromnym żalem i głębokim smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci

Księdza

Edwarda Ożoga

Emerytowanego Proboszcza
parafii pw. Matki Bożej Pocieszenia
w Lipnicy.

W osobie Zmarłego żegnam
pochodzącego z Diecezji Rzeszowskiej ofiarnego Kapłana
oraz pełnego życiowej mądrości i dobroci serca
duszpasterza oddanego wspólnocie parafialnej.

Prezydent Miasta Rzeszowa
Dr h.c. Tadeusz Ferenc

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia