Edmund Sak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2022
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2022
Kurier Lubelski
Z żalem informujemy, że po długiej i ciężkiej chorobie zmarł w dniu 11 czerwca 2022 r. przeżywszy 83 lata
wieloletni wiceprzewodniczący Rady i Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia „Pokolenia” w Lublinie
Edmund Sak
Był wspaniałym i mądrym człowiekiem, uczynnym kolegą i naszym życzliwym przyjacielem.
Dużą część swojego życia poświęcił działalności społecznej i politycznej.
Był współzałożycielem struktur naszego Stowarzyszenia w województwie lubelskim.
Był prawdziwym patriotą, zaangażowanym przez ponad pół wieku w sprawy regionu i kraju.
Do ostatnich swych dni żywo interesował się życiem społecznym.
Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek lewicy, wrażliwy na sprawy ludzi i sprawiedliwość społeczną.
Będzie nam Ciebie drogi Edmundzie - „Mundku” i spotkań z Tobą bardzo brakowało.
Spoczywaj w spokoju.
Żonie Wandzie oraz całej Rodzinie
składamy najgłębsze wyrazy współczucia.
Cześć Jego pamięci!
Przyjaciele ze Stowarzyszenia „Pokolenia”
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 18 czerwca br. o godz. 10.00 w Sanktuarium Św. Rodziny
przy ul. Jana Pawła II 11 w Lublinie i o godz. 11.00 na cmentarzu na Majdanku - zbiórka przy głównej bramie.
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci
Mojego Przyjaciela
Edmunda Saka
Żonie Wandzieoraz całej Rodzinie
wyrazy współczucia i żalu
składa
Edward Leńczuk
wraz z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia