Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2022
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2022
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
w dniu 18 lipca 2022 r.
Jacka Łukomskiego
byłego Wiceprezydenta Poznania,
Dyrektora
Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu,
oraz
byłego Prezesa
Wielkopolskiego Związku Zakładów Opieki Zdrowotnej
- Organizacji Pracodawców w Poznaniu.
Pan Dyrektor związany był
z Wielkopolskim Związkiem Zakładów Opieki Zdrowotnej
– Organizacją Pracodawców
od powstania tej organizacji w 1999 r.,
działając jako Prezes Związku.
Zmarły był też niezrównanym menadżerem zdrowia, zawsze gotowym do dzielenia się
swym bogatym doświadczeniem zawodowym.
Zapamiętamy Go również
jako wspaniałego Człowieka,
zawsze życzliwego Kolegę, pogodnego
i otwartego na ludzi oraz ich problemy.
Żegnaj, Jacku,
będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie i Współpracownikom Zmarłego
wyrazy serdecznego współczucia
składają
Prezes i Zarząd oraz członkowie
Wielkopolskiego Związku Zakładów Opieki Zdrowotnej
- Organizacji Pracodawców
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia