Z ogromnym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.07.2020
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.07.2020
Głos Koszaliński
Z ogromnym smutkiem i poczuciem straty
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p Wandy Król
Wieloletniej Przewodniczącej i Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Białym Borze.
Wspominamy zmarłą jako człowieka, który w trudnej samorządowej służbie potrafił połączyć niezależność
i serdeczne, koleżeńskie relacje.
Składamy wyrazy współczucia i żalu Rodzinie
oraz całej wspólnocie samorządowej i wszystkim tym, których ta śmierć dotknęła.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Białym Borze Włodzimierz Szydywar
wraz z Radnymi
Rady Miejskiej
w Białym Borze
Burmistrz Białego Boru
Paweł Stanisław Mikołajewski
wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Białym Borze,
jednostek organizacyjnych gminy
oraz mieszkańcami
gminy Biały Bór
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia