Małgorzata Dudzic
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2022
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2022
Gazeta Wrocławska
Są ludzie, o których zapomnieć nie sposób.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że odeszła od nas po ciężkiej chorobie
Małgorzata Dudzic
wieloletnia nauczycielka w V Liceum Ogólnokształcącym,
która z charyzmą i pasją poświęcała swoje życie wychowaniu młodzieży.
Wspaniały Człowiek o wielkim sercu, pełna ciepła,
otwarta na innych ludzi. Kochająca rodzinę.
Uroczyste złożenie Prochów odbędzie się
na cmentarzu Osobowickim
w sobotę 18 czerwca 2022 roku o godzinie 13.10.
Mimo że codziennie gadała ze swoim
Chrystusem Frasobliwym umieszczonym na drzewie
– nie wysłuchał Jej, by cieszyła się swoim azylem.
On potrzebował Jej u siebie w niebie.
Nasza kochana Gosieńko – do zobaczenia
ciocia Janka i wujek Mikołaj
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Rodzina Carenko
4 l