Pragniemy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2020
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2020
Głos Koszaliński
Pragniemy podziękować
dr H. Symonowicz wraz z personelem med.
Przychodni Onkologicznej i Oddziału Onkologii
oraz
W. Manarczyk z zespołem med. „PROMYK”
za okazaną pomoc i zaangażowanie w leczeniu
ś+p
Elżbiety Stawowej
oraz wszystkim,
którzy dzielili z nami smutek, wsparli modlitwą
i obecnością podczas ceremonii pogrzebowej.
Mąż, syn i cała rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia