prof. dr hab. Maria Mikos-Bielak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2020
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2020
Kurier Lubelski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 5 września 2020 r. zmarła
ś+p
prof. dr hab.
Maria Mikos-Bielak
emerytowana profesor
Katedry Chemii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,
specjalista z zakresu chemii roślin, chemii żywności
oraz występowania metali ciężkich w glebie i żywności, autor licznych rozpraw naukowych,
nauczycieli akademickich i wychowania
wielu pokoleń studentów.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
w dniu 11 września 2020 r. o godz. 13.00
w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Lipowej w Lublinie.
Rektor i Senat Uniwersytetu Przyrodniczego
w Lublinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Marek Czapski
5 l