Leszek Bazydło
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2020
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2020
Kurier Poranny
„Otaczający nas świat jest nieprzewidywalny,
a śmierć, która dosięga naszych najbliższych,
zawsze nas zaskakuje, pozostawiając po sobie ból,
smutek i poczucie pustki”.
Bóg sam wybrał czas…
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Leszka Bazydło
Komendanta Posterunku Straży Leśnej
w Nadleśnictwie Maskulińskie
Był człowiekiem wielkiego serca, życzliwy,
koleżeński, wspaniały leśnik.
Mimo ciężkiej choroby nie tracił nadziei.
Do ostatnich chwil życzliwy, pogodny.
Pozostanie na zawsze
w naszych sercach i wspomnieniach.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrektor, kierownictwo i pracownicy
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia