Ireneusza Pasisa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.08.2020
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.08.2020
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Ireneusza Pasisa
Członka Rady Nadzorczej
KGHM Polska Miedź S.A.
Pozostanie w naszej pamięci
jako człowiek dialogu,
zaangażowany w sprawy pracowników
i oddany Polskiej Miedzi.
Rodzinie i Bliskim
przekazujemy wyrazy najgłębszego współczucia.
Rada Nadzorcza KGHM Polska Miedź S.A.,
Zarząd oraz Pracownicy
KGHM Polska Miedź S.A.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia