Jolanta Mokra - Uryć
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2021
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2021
Express Bydgoski
„Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich”
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Jolanty Mokrej-Uryć
długoletniej, zasłużonej wicedyrektor Zieleni Miejskiej
oraz wiceprezes zarządu SITO.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dnia 12 lutego 2021 r. o godz. 11.30 na cmentarzu przy ul. Wiślanej.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia składa
Zarząd Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa
w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia