Śp. dr n. med. Stanisław Szymik Rodzinie i Najbliższym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2022
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2022
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 2 sierpnia 2022 roku odszedł
Śp.
dr n. med.Stanisław Szymik
Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
przy ul. Katowickiej w Opolu w latach 1975-1997
Wyrazy współczucia
Rodzinie i Najbliższym
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Wojewódzkiego w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Lidia Leszczyńska
3 l