Rodzinie Aleksandry Dziei
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2020
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2020
Nowa Trybuna Opolska
Z ogromnym żalem i bólem serca przyjęliśmy wiadomość
o śmierci wieloletniej nauczycielki naszej szkoły
Pani Aleksandry Dziei
Żegnamy wspaniałego człowieka, oddanego pedagoga
i wychowawcę dzieci i młodzieży.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Msza żałobna odbędzie się dnia 21.11.2020 r.
o godz. 10.00 w Kościele św. Jerzego w Kup.
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy,
Rada Rodziców oraz Uczniowie
Publicznej Szkoły Podstawowej w Łubnianach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia