Pracownicy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.10.2021
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.10.2021
Głos Koszaliński
Pracownicy Szpitala w Białogardzie
z głębokim żalem pragną złożyć wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim
Śp.
Zygmunta Baś
Prezesa Spółki RCM w Białogardzie.
Odszedł wspaniały człowiek o wielkim sercu,
który swoją wiedzą i dobrą radą
służył wszystkim będącym w potrzebie.
Był osobą o ogromnej cierpliwości, empatii, wyrozumiałości i ze wspaniałym poczuciem humoru.
Drogi Prezesie,
dziękujemy Ci za to,
że byłeś z nami i dla nas.
Spoczywaj w pokoju.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia