Zbigniew Jurkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2020
Dziennik Polski
Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Zbigniewa Jurkiewicz
Burmistrza Ciężkowic,
wielkiego samorządowca, aktywnie wspierającego
rozwój gminy i samorządności.
Rodzinie i przyjaciołom zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrektor wraz z pracownikami
FRDL MISTiA
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Zbigniewa Jurkiewicza
Burmistrza Ciężkowic
Był członkiem Forum Wójtów, Burmistrzów
i Prezydentów Małopolski,
bardzo zaangażowanym w sprawy samorządu
i dobro mieszkańców swojej gminy,
naszym życzliwym i serdecznym Kolegą.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Przyjaciele z Forum Wójtów, Burmistrzów
i Prezydentów Małopolski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 6 grudnia 2020 r. w wieku 65 lat zmarł
ś+p
Zbigniew Jurkiewicz
Burmistrz Ciężkowic, dobry gospodarz i wizjoner,
który pragnął uczynić ze swego miasta uzdrowisko,
był blisko realizacji tego ambitnego celu.
Środowisko piłkarskie traci człowieka kochającego futbol, rozsądnego i skutecznego prezesa
tarnowskiej piłki nożnej,
członka prezydium zarządu
Małopolskiego Związku Piłki Nożnej,
delegata MZPN na Walne Zgromadzenie PZPN.
Pozostanie w naszej pamięci
jako człowiek nietuzinkowy,
empatyczny, życzliwy,
z optymizmem patrzący na świat.
Rodzinie Zmarłego
składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Cześć Jego Pamięci!
Zarząd
Małopolskiego Związku Piłki Nożnej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia