Władysława Winkela
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.04.2021
Tydzień Obornicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.04.2021
Tydzień Obornicki
Być człowiekiem to czuć, kładąc swą cegłę,
że bierze się udział w budowaniu świata.
Antoine de Saint-Exupéry
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy cenionego mieszkańca i zaangażowanego społecznika,
byłego sołtysa wsi Objezierze
Władysława Winkela
Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia składają
Burmistrz Obornik Tomasz Szrama wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Pawłem Drewiczem, Zastępcą Burmistrza i pracownikami Urzędu Miejskiego w Obornikach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia