Małgorzata Szelest
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2022
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2022
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Małgorzaty Szelest
wieloletniego pracownika Wydziału Księgowości
Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.
Dobrego Człowieka, Wspaniałej Koleżanki.
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy szczerego współczucia.
Agnieszka Pasternak
Przewodnicząca
Rady Miejskiej
wraz
z Radnymi
Marcin Bazylak
Prezydent
Miasta Dąbrowa Górnicza
wraz
ze Współpracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia