Waldemara Pawlaka
This was published in the following publications on 27.01.2022:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 27.01.2022:
Gazeta Pomorska
„Jak trudno jest żegnać kogoś,
kto jeszcze mógł być z nami”
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Waldemara Pawlaka
pracownika Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu
oraz wieloletniego Działacza NSZZ „Solidarność”.
Żonie i Synom oraz Bliskim
składamy wyrazy współczucia
koleżanki i koledzy
z Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność”
Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi
ś+p
Waldemara Pawlaka
wieloletniego i zasłużonego pracownika
Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.
Rodzinie i Bliskim
Zmarłego
składamy wyrazy współczucia i wsparcia.
Dyrekcja i pracownicy
OSiR Inowrocław
End of content
No more pages to load
Alina Grodziska
4yrs