Walenty Ciereszko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2020
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2020
Kurier Poranny
Z ogromnym smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Walentego Ciereszko
Właściciela i założyciela
PW BIPOL WALENTY CIERESZKO
wspaniałego człowieka, nauczyciela, przyjaciela
z pasją oddanego pracy.
Będzie nam Szefa brakowało!
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Pracownicy
Przedsiębiorstwa Wielobranżowego BIPOL
Walenty Ciereszko
Nie umiera ten, kto żyje w pamięci.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim Przyjaciołom, bliższym i dalszym Znajomym za wszystkie kondolencje i wyrazy współczucia. A przede wszystkim za tak bogate wsparcie Domowego Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku oraz Hospicjum Stacjonarnego ,,Dom Opatrzności Bożej". Tata zawsze wspierał różne inicjatywy społeczne, każdy kto Go znał, wiedział jak szczodrym był człowiekiem.
Szczególne podziękowania się należą salowym, pielęgniarkom i lekarzom ze Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży za oddaną opiekę nad Tatą przed Jego śmiercią.
Kochany Mąż, Tata, Dziadek. A także przedsiębiorca, rolnik, hodowca danieli, pszczelarz, pasjonat przyrody, a przede wszystkim miłośnik ludzi.
Walenty Ciereszko
lat 71
W dniu swoich imienin, co roku 14-go lutego organizował wielkie spotkania towarzyskie dla swoich przyjaciół. 14.02.2021 planujemy, w przypadku braku przeciwwskazań epidemicznych, zorganizować spotkanie upamiętniające Jego pamięć.
Brakuje nam Ciebie, Tato !
Justyna Ciereszko z Mamą i rodzeństwem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Kazimierz Czarnomysy
5 l
Stanisław Dmowski
5 l