Mirosława Bobrowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2021
Gazeta Lubuska

„Zatrzymaj upływający czas we wspomnieniach,
a przede wszystkim pamiętaj o pięknych chwilach,
by nigdy nie poszły w zapomnienie”.

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 6 marca 2021 roku odeszła od nas
moja ukochana Żona, nasza Mama, Babcia i Prababcia

ś+p

Mirosława Bobrowska

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 11 marca 2021 roku
o godz. 11.10 na Starym cmentarzu komunalnym
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Pożegnanie w kaplicy o godz. 10.40.

Rodzina

Msza święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona
w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele
pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Babciu, ja nie przestałam za Tobą tęsknić. Płaczę.

M.


3 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Babciu, oglądam nasze zdjęcia. Jesteśmy razem i uśmiechamy się. Ja jeszcze nie wiem, co to znaczy naprawdę cierpieć. Na tych zdjęciach jeszcze nie wierzę w śmierć. Dziś stałam przy kostnicy, w której widziałam Cię ostatni raz i to było dla mnie trudne. Tyle razy przechodziłam tamtędy Twojej śmierci, a dopiero dziś uświadomiłam sobie, że to tam byłam z Tobą ostatni raz. Tam czekałam z Tobą aż się zacznie. Byłyśmy zamknięte przed całym światem, a Ty byłaś zamknięta w trumnie przede mną. Dotykałam jej, bałam się o Ciebie. Pilnowałam gdy zasypywali grób, było mi tak zimno, padał deszcz. Płakałam i tęskniłam. Moje serce rozdane na zawsze. Boże, jak ja Cię kocham. Odpoczywaj.

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo Cię kocham

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moje kochane Serduszko Miruchna

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć kochany Kwiatuszku, zostawiam Ci kwiatuszka, bo bardzo Cię kocham i tęsknię za Tobą.

M.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Napisałam taką długą wiadomość do Ciebie, ale się skasowała i nie wysłała. szkoda, ale wiem, że gdy pisałam to czytałaś to na bieżąco. Jesteś moim motylkiem, takim żółtym, cytrynowym. Jesteś moim motylkiem, takim brązowy z oczami na skrzydłach. Jesteś chwilą, gdy samo gaśnie światło, gdy światło się włącza, gdy dochodzi do mnie dźwięk, którego się nie spodziewam. Jesteś moim marzeniem i prośbą, że świat, w którym żyjesz, istnieje. Często czuję Cię, a potem znikasz. A może toja znikam w pędzie dnia, w biegu, w braku uważności. Wiem jedno, pilnujesz mnie dobrze. Gdy byłam malutka opowiadałaś mi o Aniele Stróżu, który zawsze mnie pilnuje, gdy wychodzę na dwór, gdy bawię się. To były opowieści o Tobie. Ale wtedy o tym nie wiedziałyśmy. Czy jesteś ze swoją mamą i babcią?

M.


2 l

Nie mogę tego ogarnąć, że minęło już tyle czasu odkąd nie jesteśmy razem. Pamiętam tamtą sobotę, gdy mama zadzwoniła do mnie. Wtedy obudziłam się już w innym świecie. W świecie bez Ciebie, w świecie mojego smutku i braku radości. Jestem tu wciąż, jakbym wpadła w jakąś dziurę. Próbuję stąd wyjść, ale jeszcze nie urosłam na tyle żeby mi się to udało. Zrobiłam sobie w tej dziurze wygodne miejsce, nauczyłam się tu być. Czekam aż któregoś dnia zobaczę Cię na górze i pomożesz mi się wydostać! Ty pewnie wiesz, kiedy to będzie. Słuchaj, na początkujesz najgorzej, poźniej jakoś człowiek się wylizuje.

M.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć Kuruchno, kocham Cię i czekam. Tęsknię i zastanawiam się czy u Ciebie wszystko ok? Buziaki ode mnie, Marcela i Marcina

M.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moja kochana Kuruchno, wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin!!!! Niech wszystko Ci się zawsze układa i żebyś zawsze była uśmiechnięta. Kocham Cię Mireczko i zasyłam buziaczki. Tęsknię za Tobą, Babciu…

M.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć moja kochana Kruszynko Mireczko. Dzisiaj Dziadek bardzo tęskni, rano płakał. Nie wiem co robić, gdy jest mu źle. On bardzo chce być z Tobą, wspomina Wasze życie… nie wiem dokładnie o czym myśli. Chciałabym potrafić mu pomóc. Może mogłabyś jakoś wpłynąć na niego? Sprobuj mu się przyśnić, albo nie wiem co jeszcze możesz… wiem, że robisz wszystko żeby nam się w życiu udawało i naprawdę póki co jest ok. Trzymam się. Nie wiem po co to piszę, bo przecież i tak widzisz wszystko co robię. Babciu, tak bardzo Cię kocham, brakuje mi słów. Tęsknię i całuję Twoje rączuchny. Szkoda, że nie możesz mi odpisać na żadną wiadomość.

M.


3 l

Babciu, tak mi smutno bez Ciebie, tak mi źle. Pamiętam tę kulkę na Twojej rączuchnie i miedziane bransoletki. Najczęściej widziałam Cię w kuchni. Tak bardzo chciałabym mieć 10 lat i być z Tobą w kuchni. Żebyśmy razem jadły kanapki. Babciu, kocham Cię!!!!!!

M.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć Babciu, ciągle tak bardzo tęsknię. Codziennie o Tobie myślę, zastanawiam się, jak Ci tam jest. Mam nadzieję, że nie czujesz się samotna, tak jak ja czasami. Nie wiem, czy Ty też za nami tęsknisz? Zastanawiam się, czy można tam czuć tęsknotę i smutek. Chyba nie. Chciałabym wiedzieć, co czujesz i o czym myślisz. Czy widzisz co robię? Czy możesz się pojawiać tam, gdzie jestem? Strasznie dużo się zmieniło, odkąd nie ma Cię tu. Nigdy o Tobie nie zapomnę! Jesteś najlepszą babcią, kocham Cię nad życie i cieszę się, że często Ci to mówiłam, zawsze wiedziałaś, że jesteś dla mnie najważniejsza i tak mocno Cię kocham. Odezwij się czasem! Buziaki, papa!

M.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć Babciu, najmocniej tęsknię wieczorem i w nocy. Wtedy płaczę za Tobą. W dzień mam dużo zadań, dużo roboty i ciężko się zatrzymać! Ale w nocy, gdy już wszyscy śpią, myślę o Tobie i płaczę. Często dotykam Twojego zdjęcia i codziennie mówię do Ciebie. Wiem, że słyszysz. Czasem się martwię, czy to, że się nami tak bardzo opiekujesz nie zabiera Ci zbyt wiele sił i nie kosztuje za dużo. Możesz czasem odpuścić, damy radę! Boże, jak ja Cię kocham moja Kuruchno, to nie wie nikt. Jesteś moim serduszkiem. Mam nadzieję, że jesteś tam Żr swoją mamą i babcią. Kocham Cię.. coraz trudniej mi. Przypominam sobie Teój głos. Dobranoc.

M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Miruchno, dokąd poszłaś? Kiedy wrócisz?

M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Miruchno, nie mogę spać. Znowu tęsknię. Przypominam sobie ten poranek, kiedy odeszłaś i naszą rozmowę dzień wcześniej. Czy mogłam coś zrobić? Chcę cofnąć czas i wtedy zrobić wszystko żeby Cię uratować. To nie tak miało być. Nie umiem bez Ciebie żyć, już nie jestem sobą bez Ciebie. Kocham Cię moja Perełko. Całuję Twoje rączuchny. Nikomu nie pozwolę nigdy Cię skrzywdzić. Codziennie o Tobie myślę i tak się cieszę z tego, że chociaż ciut ciut Ciebie jest we mnie. Za chwilę rok i bardzo się boję. To najgorszy rok mojego życia. Ściskam Cię. Dobranoc.

M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Kuruchno, dzisiaj Twoje urodziny! Śpiewałam Ci życzenia, mam nadzieję, że było dobrze słychać! Kocham Cię, dziękuję, że jesteś moją babcią!

M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moja Kuruchno kochana, tak chciałabym całować Twoje rączuchny. Gdzie jesteś? Dokąd mam iść żeby Cię znaleźć? Tęsknię za Tobą.

M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć Miruchno, bardzo Cię kocham. Przypominam sobie w myślach, jak brzmi Twój głos.

M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Miruchno, jesteś moim kwiatuszkiem i motylkiem. Tak bardzo Cię kocham.

M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię za Tobą moja Kuruchno… ;-( kocham Cię

M.


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia