Jerzy Wilk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.05.2021
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.05.2021
Dziennik Bałtycki
Z wielkim smutkiem i żalem
przyjąłem wiadomość o śmierci
Jerzego Wilka
Posła na Sejm RP VIII i IX kadencji,
w latach 2013-2014 Prezydenta Elbląga,
Samorządowca.
Rodzinie, Przyjaciołom
i współpracownikom
ś+ p Jerzego Wilka
składam wyrazy głębokiego współczucia.
Łączę się w modlitwie z Rodziną i Bliskimi Zmarłego.
Wojewoda Pomorski
Dariusz Drelich
„Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią im się płaci”
Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy informację o śmierci
ś+p
Jerzego Wilka
elbląskiego samorządowca,
posła na Sejm VIII i IX kadencji,
wiceprzewodniczącego sejmowej Komisji
Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Z ogromnym żalem żegnamy Pana Posła,
przyjaciela administracji morskiej,
gorącego orędownika inwestycji
zwiększających potencjał morski Rzeczpospolitej,
Człowieka pogodnego, serdecznego
z pasją i chęcią tworzenia.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie,
Przyjaciołom i Współpracownikom
składa
kpt. ż.w. Wiesław Piotrzkowski
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
wraz z Pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia