Iwona Pabiś - Beszczyńska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2020
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2020
Dziennik Bałtycki
Odeszła nasza Koleżanka
Iwona
Pabiś-Beszczyńska
Kierownik Działu Ochrony Przyrody
i Edukacji Ekologicznej WFOŚiGW w Gdańsku
Od lat działała na rzecz ochrony środowiska.
Oddany pracownik, wspaniała koleżanka.
Najszczersze wyrazy współczucia i otuchy
Rodzinie i Najbliższym
składają
Zarząd i Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu
Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
w Gdańsku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia