x x
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2022
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2022
Echo Dnia
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
dla
personelu medycznego
Oddziału Intensywnej Terapii w Świętokrzyskim Centrum Kardiologii i I Kliniki Kardiologii i Elektroterapii w Kielcach
na ręce
Pani prof. dr hab. n. med. Beaty Wożakowskiej-Kapłon
Kierownika I Kliniki Kardiologii i Elektroterapii
oraz Pana dr n. med. Janusza Sielskiego
Kierownika Oddziału Intensywnej Terapii.
Składam podziękowania za profesjonalną opiekę medyczną, wielkie serce i życzliwość okazywaną
Janowi Borto
przez czas pobytu w szpitalu.
Zofia Borto
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia