Agnieszka Sanak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2022
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2022
Gazeta Wrocławska
Z ogromnym żalem żegnamy naszą koleżankę Agnieszkę,
która była dla nas wzorem optymizmu,
zaangażowania, pracowitości i empatii.
Agnieszka Sanak
Pracowała z nami ponad 24 lata w Sekcji Zamiejscowej OT w Rakowicach Wielkich,
będąc wzorem życzliwości i uczynności.
Najbliższym, Mamie i Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Agnieszko, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.
Dyrekcja, Koleżanki i Koledzy
z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Joanna Gontarska
4 l